poniedziałek, 27 lipca 2015

Nocne harce Kofi i Milki

Witam ! chciała bym Wam serdecznie podziękować za wszystkie urodzinowe życzenia ! :-) :-) Wszystkie były wspaniałe i sprawiły mi wiele radości !
Jak wiecie od kilku dni mieszkam z Kofi i Milką fajne z nich myszki :-) tylko czasem w nocy mają za dużo energii i roznoszą całą klatkę ;-) szczególnie Milka ona całą noc może biegać po klatce czasem wchodzi na pięterko i zeskakuje z niego na dół ostatnio dałam myszkom wołowinkę kawałek bułki i ser i miały własnego cheesburgera :-) bardzo im smakował zjadły całego w minute a potem dostały takiej energii że aż całe chodziły jak małe samochodziki. Nagrałam dwa filmiki i z chęcią je Wam pokaże :-) przepraszam za słabą widoczność ale filmik nagrywany był w nocy

linki do filmików :
Nocne harce Milki i Kofi
Milka i Kofi jedzą cheesburgera

Tak to już z moimi myszkami jest w nocy harcują a w dzień smacznie śpią :-)
Musze Wam też powiedzieć że ostatnio połączyłam się z moim Szczerbim na skype i aż oczom nie wierzyłam mój mały smoczek jest ...gigantyczny ! W życiu bym nie pomyślała że tak szybko urośnie. Ledwo mieści się na wielkiej dłoni taty a jego ogon ciągnie się przez całą taty rękę ! Babcia mówiła, że Szczerb ma już 45 cm. i je 20 świerszczy i 7 poziomek na raz ! To znaczy że w ciągu dnia potrafi zjeść nawet 40 takich robali ;-)

2 komentarze:

  1. Madzia, Koffi i Milka są piękne, choć chyba bałabym się je wziąć na ręce. Co innego Szczerb - on jest taki cudny i milutki :) Ściskam Cię z całych sił, moja Najdzielniejsza z Dzielnych <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Madziula, jak będziesz w domu to koniecznie zamieść zdjęcie Szczerbiego. Bardzo jestem ciekawa jaki już duży z niego smok :-) Myszki fajniutkie.Tyle tych zwierzaków, że można się pogubić który jak się wabi :-)

    OdpowiedzUsuń

W każdy post wkładam 100 % siebie , dbam o każdy szczegół i poświęcam dużo czasu !
Mój blog jest od serca - z miłości do zwierzaków !

Miło będzie jeśli skomentujesz i dorzucisz trochę od siebie :)

(regulamin komentowania)