niedziela, 25 października 2015

Wreszcie są !!!

I się wreszcie doczekałam cała czwórka Fineasz , Ferb ,Florka i Franka są już u mnie ( na razie w małym przenośnym akwarium do 20 :00 będą u mnie na szpitalnej szafce a potem wraz z mama pojadą na mieszkanie i będą tam siedzieć kilka dni aż zabierzemy je do domku )
Ich szukanie trochę potrwało bo w jednym sklepie ich nie było a w drugim były i to akurat cztery właśnie oni Fineasz , Ferb , Florka i Franka w gratisie dostały kilka nenufarków i karmę :-)
Jeszcze nie wiemy kto jest kto bo wszystkie są identyczne tak samo czarne i tak samo małe.
Tylko dwóm takim najmniejszym widać zaróżowiony ślad po ogonku co oznacza że jeszcze nie dawno były kijankami. Pierwsze karmienie zaliczone chrupki dla żabek im smakują choć w sklepie jadły ochotki , które dostaną w domku. Dopisuje im humor i jak to dzieciaki wesoło brykają co do charakterów to na razie nic nie wiem bo dopiero kilka godzin są u mnie .Teraz siedzą przy szybce i oczkami małymi jak przecinki patrzą co ja robię. Nic a nic się nie boja tylko ciekawskie zastanawiają się co to za dziwne urządzenie na którym piszę :-)
                                                       
                                         PIERWSZE OFICJALNE ZDJĘCIA ZAŁOGI ,,F"
W sklepie była również traszka chińska , która zawsze chciałam hodować. Może kiedyś na razie zajmę się żabkami taka traszka to już wyższa matematyka musi mieć i ląd i wodę i większe terrarium a ona sama nie jest najmniejsza gdybym taka miała to bym ją nazwała Stefan ;-) Dlaczego ? nie wiem :-D tak jakoś fajne :-)
Więc zamieszczam zdjęcie Stefana ( oczywiście nie tego w sklepie ale podobnego )

Stefan


A jutro  moi mili pierwsze urodziny bloga już rok piszę dla was więc w jutrzejszym poście co się wydarzyło przez ten rok i super party !

6 komentarzy:

 1. Ale ten Stefan...marzenie , jaki koloryt, dodaje barw życiu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Madziulka:)

  Zaczynamy od Stefana:):) poprosimy kilka szczegółów na temat jego sposobu życia..:)
  jak to i lad i wodę? tzn , że musi mieć porównywalne akwarium do.Szczerbiciela?:)
  No więc może uda się ich obu jakoś pogodzić.....Szczerbaty na gałęzi a Stefan.....na dole...taki Paweł i Gaweł...... w wersji bardzo egzotycznej...Pomyślimy prawda Madziu?:):)
  Co do żabiątek....super gromadka......tylko powiedz koniecznie jak Ty na tym etapie poznajesz je z osobna.......wszystkie nogi szeeeroko ...łapska ..szeroooko......pyszczki otwarte....oczy łypią na lewo i prawo hihih..przecież to jedna i ta sama żabka w czterech wcieleniach......jak dasz radę później je rozróżnić....:) Koniecznie poprosimy instruktaż przed pierwsza wizytą:)
  A to już niebawem prawda?:):)

  Całujemy Cię Madziulka...:):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czesc Madzia

  Twoje quizy sa fantastyczne :) Prosimy o wiecej :)

  OdpowiedzUsuń

W każdy post wkładam 100 % siebie , dbam o każdy szczegół i poświęcam dużo czasu !
Mój blog jest od serca - z miłości do zwierzaków !

Miło będzie jeśli skomentujesz i dorzucisz trochę od siebie :)

(regulamin komentowania)